03 Січня, 2019 р., 11:09
Новий рік приніс зміни в оподаткуванні. З 1 січня 2019 року Законом України №2628 від 23.11.2018р.  «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»  внесено зміни у ст. 266 Податкового кодексу,
03 Січня, 2019 р., 09:29
Новий 2019 рік приніс певні зміни і для бізнесу, який працює на спрощеній системі оподаткування на умовах сплати єдиного податку.
31 Грудня, 2018 р., 22:11
     Шановні жителі громади , друзі , колеги! Цього року ми пережили безліч переломних подій, які обов'язково залишаться в нашій пам'яті. Нехай Новий Рік принесе нам нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень. Спасибі за те, що ви були і залишаєтеся з нами. Щастя, здоров'я і благополуччя вам і вашим родинам!
11 Грудня, 2018 р., 11:03
Наближаються новорічні свята, а з ними і перенесення робочих днів. Так, розпорядженням Кабміну встановлено, що робочий день 31 грудня 2018 року переноситься на суботу, 29 грудня 2018 року.
11 Грудня, 2018 р., 11:00
Більшість роботодавців в переддень новорічних свят для дітей  своїх працівників закупляють новорічні  подарунки.
11 Грудня, 2018 р., 09:09
Для вас – в межах реалізації проекту за підтримки Європейського Союзу «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» 14-15 грудня поточного року організовується навчальний тренінг «Безкоштовні IT рішення від компанії Google для просування і оптимізації власного бізнесу».
16 Листопада, 2018 р., 14:12
ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що  ще з 8 травня 2017 року всі продавці технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту, зобов’язані застосовувати РРО при продажу. При цьому не має  значення ні обрана система оподаткування, ні обсяг доходу за календарний рік.
15 Листопада, 2018 р., 16:17
29 листопада 2018 року в Києві відбудеться 7 Форум організаційного розвитку громадянського суспільства