Шировецький заклад дошкільної освіти

Проблема: формування гармонійно розвиненої особистості та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини, починаючи з перших років життя і завершуючи її вступом до школи.

Пріоритетні завдання:

1. Забезпечити формування у дітей  навичок самостійної та спільної діяльності, шляхом створення багатофункціонального, варіативного, доступного, безпечного предметно-просторового середовища, сприятливого  для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.
  2. Продовжувати формувати  соціальну  компетентність  дошкільника шляхом  застосування  комплексу методів та прийомів у різних видах діяльності.
  3. Забезпечувати якісний рівень формування життєвої компетентності дошкільників відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти. Підтримувати власну активність дитини в здобутті знань шляхом проведення дослідно-експериментальної діяльності. Узгоджувати в освітньому процесі колективні, групові, парні, індивідуальні форми навчально-розвивальної взаємодії педагога з дітьми. Освітній процес будувати на засадах партнерства, довіри, толерантності, взаємодопомоги.

Проєктна потужність - 100

Рік забудови - 1959 рік

Мова навчання - українська

Графік прийому громадян

Вівторок  09:00/ 14:00

Четвер 09:00/ 14:00

Кадровий склад:

-педагогічні працівники - 9

-технічний персонал -14

Гуртки:

1. «Про себе треба знати, про себе треба дбати» (валеологічник), Т.І. Пастушак.

2. «Хореографічний» О.І. Головата.

3.«Природолюб» (екологічний), Л.В. Бурлака .

4. «Театральний» Л.В. Голодняк.

Правила прийому до закладу:

Діє електронна система запису до закладу дошкільної освіти. Передусім батькам необхідно обрати заклад і зареєструвати дитину в електронній системі. Після чого відкривається вільний доступ до черги і вони можуть відслідковувати своє просування у цій черзі.

Прийом до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником на підставі:

- заяви батьків, або осіб, які їх заміняють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- копії свідоцтва про народження дитини.