ОСВІТА

06 Грудня, 2022 р., 10:50
. Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки. Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

02 Грудня, 2022 р., 11:13
Щороку з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Вона проводиться з метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства та його попередження. Вчителі та учні Ставчанської гімназії приєднуються до акції. Сьогодні лідери учнівського самоврядування роздавали усім учасникам освітнього процесу мотивуючі браслетики-годинники.