Чернівецька область, Хотинський район

Центр економічного зростання Недобоївської ОТГ розпочав роботу!

В межах проекту М4ЕG «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», за підтримки ЄС, розпочато роботу центру економічного розвитку Недобоївської ОТГ.

На сьогодні облаштовано приміщення центру економічного розвитку на базі будинку культури с.Недобоївців та наймано адміністратора, завданням якого є зробити Центр місцем для об'єднання, спільного прийняття рішень та врегулювання різних питань ради розвитку Недобоївської ОТГ.

На сьогодні у соціальній мережі вже є сторінка Центру економічного розвитку Недобоївської ОТГ, де можна побачити основні новини, що стосуються нашої громади.

Центр економічного розвитку Недобоївської ОТГ - один із багатьох таких центрів в інших ОТГ, ціллю якого є економічний, духовний, моральний розвиток її населення. Головною метою проекту є будівництво міцної, дружньої, мудрої громади, де кожен піклується не тільки про своє, але й благо один одного. Тільки з допомогою Бога і спільними зусиллями цього можна досягти. Тому робота Центру і її подальший успіх в одинаковій мірі залежить від активної участі кожного із членів нашої ОТГ. На базі Ценрту планується проведення різного роду зустрічі, семінари, тренінгіи, майстер-класи, молодіжні групи. Хай Бог благословить нас у цьому!

13-14 лютого представники Недобоївської ОТГ, а саме голова, секретар та адміністратор Центру економічного зростання, мали змогу бути присутніми на унікальному семінарі в місті Хмельницькому, який організовано Інститутом громадянського суспільства в рамках проекту «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості для місцевого розвитку» за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

00:50 16.02.2019

Анкетування серед старшокласників проведено успішно!

На минулому тижні Центр економічного зростання Недобоївської ОТГ (далі Центр) мав чудову можливість провести анкетування серед старшокласників стосовно їх бажань, мрій і вподобань щодо подальшої роботи Центру. Метою заходу було дізнатися те, чим цікавиться і в якому напрямку прагне зростати сьогодні молоде покоління – від особистого росту і успіху якого, залежить, успіх всієї нашої громади.

15:34 04.02.2019