Положення Недобоївської сільської ради

Положення про Бюджет участі

Положення про старосту Недобоївської  об'єднаної територіальної громади

Положення про надання в оренду комунального майна

Положення про постійні комісії Недобоївської сільської ради

Положення про місцеву пожежну охорону при Недобоївській сільській раді

Положення  про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності

Положення про преміювання сільського голови, працівників   апарату  сільської ради  і  прибиральників службового приміщення

Положення  про громадські слухання

Положення про цільовий фонд

Положення про самоврядний контроль за використанням та  охороною земель територіальної громади Недобоївської сільської ради  Дністровського району  Чернівецької області

Положення про робочу групу з місцевого економічного розвитку як консультативно-дорадчий орган при  Недобоївській сільській раді

Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та права їх оренди на конкурентних засадах,  на території Недобоївської сільської ради .

Положення про загальні збори громадян у населених пунктах (старостинських округах)

Положення про Кодекс етики депутатів

Положення про резервний фонд

Положення про звітування сільського голови, старости, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів.

Положення про подяку сільського голови.

Положення про звання "Почесний громадянин Недобоївської територіальної громади."

Положення про Почесну грамоту сільського голови

Положення про електронні петиції

Положення про місцеві ініціативи

Положення про консультації з громадськістю

Правила благоустрою населених пунктів

Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літніх торгових майданчиків, засобів пересувної мережі та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Нетобоївської ТГ на праві господарського відання або оперативного управління.

Положення про Молодіжну раду.

Положення про порядок здійснення державної регуляторної політики органами та посадовими особами місцевого самоврядування.

Положення про порядок списання обєктів комунальної власності Недобоївської ТГ.

Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу обєктів малої приватизації комунальної власності Недобоївської ТГ.

Положення про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Недобоївської ТГ та порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян.

Порядок переведення житлового приміщення (житлового будинку) у нежитлове та нежитлового приміщення у житлове на території Недобоївської ТГ.

Положення про інспекцію з благоустрою

Правила благоустрою населених пунктів

29 Березня, 2021 р., 11:53
Положення про відділ правового забезпечення та організаційно-кадрової роботи