Недобоївська територіальна громада
Дністровського району, Чернівецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РЕГЛАМЕНТ Молодіжної Ради

 

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

ПРИ НЕДОБОЇВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

 

            1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1.1.

 1. Регламент Молодіжної Ради (далі - Регламент) встановлює порядок організації діяльності Молодіжної Ради (далі - МР ), пов'язаної з виконанням її повноважень.

2. Регламент встановлює порядок скликання і проведення засідань МР, формування її комісій, визначає процедуру прийняття рішень.

Стаття 1.2.

У своїй діяльності МР керується Конституцією України та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями Недобоївської сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови, Положенням про Молодіжну раду при Недобоївській сільській раді та цим Регламентом.

Стаття 1.3.

 1. Тимчасові робочі групи з числа членів МР створюються на термін, визначений на засіданні МР, для розгляду конкретного питання або для розробки конкретного проекту, документу. 

 

 

2. ЗАСІДАННЯ МР

Стаття 2.1.

1. Основною формою роботи МР є засідання. Засідання МР та її комісій є відкритими й публічними.

 Засідання МР (загальні збори) скликає голова МР або заступник голови, або секретар МР у разі неможливості голови МР скликати засідання МР. Засідання проводяться за потребою, але не рідше одного разу на три місяці. На засіданні головує голова МР або заступник голови, або секретар МР - у разі відсутності Голови МР.

2. Засідання тимчасових комісій МР проводяться у період між засіданнями МР та скликаються головою відповідної комісії.

Стаття 2.2.

  1. Секретар МР заздалегідь повідомляє членів МР про час скликання і місце проведення чергового засідання МР, але не пізніше, ніж за 3 робочих днів до проведення такого засідання.
  2. Секретар МР здійснює розсилку електронних листів із повідомленням про засідання та з порядком денним, не пізніше, ніж за 3 робочих днів до проведення засідання.

Стаття 2.3.

1. На засіданнях МР (загальних зборах) головує голова МР, а в разі його відсутності заступник голови, або секретар МР.

2. Головуючий на засіданні МР:

1) відкриває, закриває та веде засідання, оголошує перерви в засіданні МР;

2) організовує розгляд питань порядку денного;

3) повідомляє списки осіб, які записалися для виступу;

4) виносить на обговорення проекти рішень та інших документів, оголошує їх повну назву, редакцію та ініціаторів внесення; інформує про матеріали, що надійшли на адресу МР;

5) надає слово для доповіді (співдоповіді), виступу, оголошує наступного промовця;

6) створює рівні можливості членам МР для участі в обговоренні питань;

7) ставить питання на голосування, оголошує його результати;

8) забезпечує дотримання Регламенту всіма присутніми на засіданні;

9) вживає заходів для підтримання дисципліни на засіданні;

           10) здійснює інші повноваження, що випливають з Регламенту.

Стаття 2.4.

1. Засідання МР відкривається й проводиться, якщо в засіданні бере участь більше половини членів МР від загального складу.

Реєстрація членів МР проводиться секретарем МР перед кожним засіданням. Секретар МР узагальнює дані реєстрації та надає їх до початку засідання голові МР разом з інформацією щодо кількості відсутніх з поважних причин, що попередили секретаріат.

2. Члени МР зобов’язані проінформувати секретаря МР про причини своєї можливої відсутності на засіданні МР у строк не пізніше ніж за дві години до початку засідання.

3. Якщо відкриття засідання неможливе у зв'язку з відсутністю за даними реєстрації (п.1. цієї статті) необхідної кількості членів МР, головуючий відкладає відкриття засідання на півгодини або на одну годину чи переносить засідання на інший день з оголошенням порядку денного та часу проведення наступного засідання.

           Стаття 2.5.

1. На засіданнях МР можуть бути присутніми громадяни на визначених для них місцях і за попереднім записом, який веде секретар МР. Заявки на запис подаються не пізніше, як за три доби до засідання. Рішення щодо заявки секретар МР доводить до відома заявника не пізніше, ніж за добу до засідання.

 2. На засіданні МР та її комісій можуть бути присутніми за запрошеннями посадові особи структурних підрозділів, депутати, члени виконавчого комітету Недобоївської сільської ради,  установ та громадських організацій (за погодженням з їх керівниками).

3. Керівники структурних підрозділів Недобоївської сільської ради можуть брати участь у засіданнях МР при розгляді питань, що належать до їх компетенції, але не мають права голосу під час ухвалення рішень.

4. Головуючий на засіданні повідомляє членів МР про осіб, присутніх на засіданні за офіційним запрошенням.

         Стаття 2.6.

Особи, присутні на засіданнях МР, повинні не порушувати порядок, зазначений цим Регламентом та дисципліну. У разі порушень такі особи можуть бути випроваджені з приміщення, де відбувається засідання, за розпорядженням головуючого на засіданні.

Стаття 2.7.

1. На початку засідання головуючий оголошує проект порядку денного засідання.

Стаття 2.8.

1. Позачергові засідання МР скликаються за ініціативою голови МР або секретаря МР, або більшості членів МР (1/2).

2. Мотивовані пропозиції про скликання позачергового засідання МР, підписані членом (членами) МР, надсилаються голові МР із зазначенням питань, розгляд яких пропонується, при цьому підпис члена МР не може бути відкликано.

Стаття 2.9.

1.Засідання МР протоколюються. Ведення протоколу засідання МР здійснює секретар МР. Протокол засідання МР підписує головуючий на засіданні та секретар засідання. Протокол засідання МР є документом, що підтверджує процес обговорення й ухвалення рішення на засіданні МР.

2. У протоколі засідання МР зазначаються: номер протоколу, дата проведення засідання, кількість членів МР, присутніх на засіданні; П.І.Б. головуючого на засіданні та секретаря засідання МР; питання порядку денного, винесені на розгляд; прізвища виступаючих на засіданні; всі внесені на голосування питання і пропозиції, спосіб їх вирішення; повні результати голосування і ухвалені рішення.

3.Члени МР за зверненням мають можливість ознайомитись із Протоколами засідань МР у секретаря МР.

4. Протокол засідання формується не менш ніж за 3 дні після засідання, та офіційно оприлюднюється секретарем на офіційних каналах поширення МР.

Стаття 2.10.

Регламент виступів

1. Доповідь члена МР триває до 5 хвилин.

2. На запитання й відповіді до доповідача – 3 хвилини.

 

3.ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ НА ЗАСІДАННЯХ МР

Стаття 3.1.

1. Рішення МР з будь-якого питання приймається на засіданні після його обговорення і голосування.

2. Голосування здійснюється членами МР, які мають право голосу, особисто в залі засідань МР.

3. Голосування за дорученням або передача голосу іншому члену МР забороняється.

4. Рішення з питань порядку денного засідання Молодіжної ради приймаються більшістю голосів від наявної кількості членів Молодіжної ради, що присутні на засіданні.

5. Пропозиція або проект рішення, які не отримали необхідної більшості голосів на підтримку, вважаються відхиленими. Таке відхилення проекту рішення заноситься до протоколу сесії як рішення засідання МР.

6. У разі виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів у члена МР, такий член МР не має права брати участь у прийнятті рішення.

7. Про конфлікт інтересів члена МР може заявити будь-який інший член МР, якого безпосередньо стосується питання, що розглядається.
         8. Питання про відвід члена МР вирішується шляхом голосування.

 

 

Глава 4. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

 Стаття 4.1.

 Зміни та доповнення до цього Регламенту вносяться на підставі рішення засідання МР.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь