«єМалятко»

ЦНАП Недобоївської сільської  ради  впровадив проект під назвою «єМалятко», що має на меті об’єднання процедури отримання всіх послуг, пов’язаних з народженням дитини, в одному сервісі.

За допомогою єМалятко можна замовити 9 послуг:

1. державна реєстрація народження - свідоцтво про народження дитини;
  2. визначення походження дитини – в свідоцтві про народження буде вказана інформація про матір та батька малюка;
  3. призначення соціальної допомоги при народженні;
  4. отримати номер платника податків – ідентифікаційний номер заноситься до свідоцтва;
  5. присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) - номер вноситься до свідоцтва про народження;
  6. визначення належності дитини до громадянства України;
  7. реєстрація місця проживання дитини за адресою батьків;
  8. призначення соціальної допомоги багатодітним сім’ям.
  9. внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів.

Зверніть увагу! Оскільки державна реєстрація народження є базовою (обов'язковою) послугою, єМалятко можуть замовити лише ті батьки, які ще не отримали свідоцтва про народження дитини.

Необхідні документи:

•        оригінали паспортів батьків або цифрові паспорти у застосунку ДІЯ;
  •        електронний номер медичного висновку або оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о, видається у пологовому будинку);
  •        податкові номери обох батьків — оригінали не потрібні,  мати копії або фото;
  •        інформація про дату, місто та орган, що уклав шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі), — оригінали не потрібні, мати копії або фото;
  •        УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (за наявності УНЗР у одного з батьків);
  •        номер банківського рахунку у форматі IBAN для зарахування допомоги на дитину.

Також може знадобитися:

• письмова згода одного з батьків щодо присвоєння дитині прізвища (якщо батьки мають різні прізвища і заяву подає один із них);
  • письмова згода другого з батьків щодо реєстрації народженої дитини з одним із них (якщо батьки зареєстровані за різними адресами і заяву подає один із них).

Таку заявку можна буде подати через ЦНАП  сільської ради. Система працюватиме дуже просто: батьки подають одну заявку, в якій вказано ім’я дитини і ті послуги, які вони хочуть отримати. Заявку опрацьовують відповідні державні органи, а батьки отримають результат звернення без необхідності відвідувати різні державні установи, за повідомленням працівника ЦНАП.

Консультації можна отримати за телефонами: звернувшись, безпосередньо,  до Центру надання адміністративних послуг за адресою: с.Недобоївська сільська рада.

09 Червня, 2021 р., 08:26