Долинянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Долинянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів - це сучасний заклад освіти, який забезпечує  створення належних та рівних умов доступної, якісної системи освіти, яке б плекало творчу особистість; створює сприятливі умови для підтримки  та  розвитку здібних здобувачів освіти, для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку дитини; вироблення сучасної моделі випускника закладу, спроможного реалізувати власний позитивний потенціал.

Мета закладу - це безперервний процес підвищення ефективності освітнього процесу з урахуванням потреб суспільства, потреб особистості здобувача освіти.

Основний принцип роботи педагогічного колективу -  це реалізація ціннісних пріорітетів особистості та цілеспрямована взаємодія дорослих і дітей, що виступає джерелом розвитку й задоволення потреб дитини, умовою її  реалізації, навчальним середовищем, у якому індивід самостверджується й самореалізується.

Завдання закладу - це здобуття здобувачами освіти основ мудрості.

Заклад  працює  під девізом«Будь мудрим!». Здобувачі освіти повинні вчити узгоджувати свої інтереси з інтересами інших, прагнути досягти спільності з людьми і принести їм користь саме в тому, що найбільше відрізняє особу від інших. Це також означає діяти так, як всі хочуть, але як тільки може мудрий. Разом з цим здобувачі освіти мають знати, що мудрість виявляється, коли знання підсилюються інтуїцією і глибокими роздумами, освітленими високою моральністю. Вона набувається самосвідомістю і самовихованістю. У загальному все це сприятиме навчанню здобувачів освіти вміти, розуміти, аналізувати, тобто мислити.

Загальні виховні завдання закладу освіти

1.Формувати повагу до законодавства України, державної символіки, прав та обов`язків громадянина України.

2.Виховувати свідоме ставлення до навчання, розвивати пізнавальну активність та культуру розумової праці.

3.Формувати високу мовну культуру, як духовний код нації.

4.Забезпечити фізичний розвиток особистості.

5.Виховувати працьовиту  й екологічно свідому особистість.

6.Виховувати інтелектуальну, всебічно розвинуту особистість.

Ключові цінностіспівпраця, партнерство, толерантність, патріотизм,

дитиноцентризм.

Проектна потужність –140.

Рік забудови – 1904 р.

Мова навчання – українська.

Режим роботи закладуп’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою.

Тривалість уроків:

1класах - 35 хвилин, 2-4 класах – 40 хвилин, у 5 – 9 класах- 45 хвилин.

Початок занять о 8.30 .Закінчення о 1510.

Індивідуальні та групові заняття, гуртки, починають роботу з 14.20 до 18.00.

Графік прийому громадян:

Графік прийому громадян директором Пелехатою В.М.

Четвер  900-1200.

Графік прийому громадян заступником директора з освітнього процесу

Гулей Н.Р.

Вівторок   1400-1600

Кадровий склад:

-педагогічні працівники – 17;

-обслуговуючий  персонал – 10.

У закладі працюють  гуртки:

«Мистецькими стежками України», «Оберіг».

Правила прийому до закладу

Зарахування здобувачів освіти до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки встановленого зразка відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Прийом дітей до 1 класу здійснюється на безконкурсній основі. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

• заяву на ім’я директора закладу;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка.
  • До 1 класу закладу  загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з 6 років.