Недобоївська територіальна громада
Дністровського району, Чернівецької області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Регламент роботи Недобоївської сільської ради

ДОДАТОК
від 25.11.2020

до рішення №23/1/20

Недобоївської сільської ради

Дністровського району

Чернівецької області

 

 

Регламент

виконавчого комітету Недобоївської  сільської ради

Дністровського району Чернівецької області

 

1. Загальні положення

 1. Порядок діяльності виконавчого комітету Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області визначається Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами України, рішеннями сільської ради та даним Регламентом.
 2. Регламент виконавчого комітету Недобоївської сільської ради затверджується рішенням виконавчого комітету (сесії сільської ради). У такому ж порядку приймається рішення про внесення змін і доповнень до регламенту.Регламент, зміни і доповнення до нього попередньо розглядаються на засіданні виконавчого комітету.
У випадках прийняття законодавчих актів, що приводять до виникнення розходжень
 окремих положень даного регламенту з чинним законодавством, на черговому засіданні в
иконавчого комітету повинні бути внесені відповідні зміни та доповнення до Регламенту.
 У разі наявності розбіжностей норм Регламенту з нормами чинного законодавства У
країни, діють норми чинного законодавства України. 
 1. Регламент виконавчого комітету (надалі – Регламент) регулює організаційно-процедурні питання діяльності виконавчого комітету ради (надалі - виконком).
 2. Дотримання Регламенту є обов’язковим для членів виконавчого комітету.
 3. Виконавчий комітет є виконавчим органом ради, який утворюється радою на строк її повноважень. Після закінчення повноважень ради, сільського голови її виконавчий комітет здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконавчого комітету.
 4. Виконавчий комітет має гербову печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням.
 5. Виконавчий комітет ради є підзвітним і підконтрольним раді, що його утворила, а з питань здійснення ним повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади.
 6. Засідання виконавчого комітету відбувається, як правило, в приміщенні ради. В особливих випадках за розпорядженням  сільського голови або рішенням виконкому місце проведення засідання може бути змінено (у тому числі – шляхом проведення виїзного засідання).
 7. На будівлях, де розміщено виконавчий комітет, піднімається Державний Прапор України.
 8. Мовою офіційного спілкування і діловодства виконавчого комітету та інших виконавчих органів ради є українська мова.
 9. Засідання виконавчого комітету проводяться відкрито.
 10. Відкритість засідань виконкому забезпечується шляхом розміщення інформації про час і місце засідань, у тому числі шляхом оприлюднення графіків засідань у спосіб, визначений виконкомом.
 11. Громадяни мають право відвідувати засідання виконавчого комітету  сільської ради. Право бути присутнім на засіданні виконкому може бути обмежено лише у випадках, передбачених законодавством.
 12. Для відвідання засідання виконавчого комітету громадянин має поінформувати керуючого справами (секретаря) виконкому до початку засідання та пред’явити документ, що посвідчує особу.
 13. Групи громадян, які зацікавлені у вирішені певних питань, що розглядаються  виконавчими органами ради, мають право відвідувати засідання цих органів. Такі групи громадян можуть обрати свого представника для виступу на засіданні та попередньо повідомити його прізвище керуючому справами (секретарю) виконкому. Головуючий надає слово для виступу представнику групи громадян одразу після виступів членів виконкому та осіб з дорадчим голосом.
 14. Відкритість засідань виконавчого комітету забезпечується шляхом проведення у залі засідань вільної фото- і відеозйомки, звукозапису присутніми. Також за рішенням виконавчого комітету може здійснюватися транслювання засідань через гучномовці за межі будинку ради, по радіо, телебаченню, у мережі Інтернет.
 15. Проекти актів та акти виконавчого комітету  сільської ради підлягають оприлюдненню у порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації». У разі відсутності офіційного сайту ради (його технічної несправності), проекти актів та акти виконкому розміщуються шляхом оприлюднення їх на дошці оголошень (сайті)  Недобоївської сільської ради у строки, визначені законодавством.
 16. Недобоївська сільська рада  має забезпечити приміщення для засідання, яке дає можливість бути присутнім на ньому усім особам, що заявили про такі наміри.
 17. Місця для членів виконкому відводяться в залі засідань окремо від місць для інших осіб, присутніх на засіданні, і не можуть бути зайняті іншими особами. Під час засідання виконкому особи, які не є членами виконкому (за винятком технічних працівників ради, журналістів, фотографів, операторів), не повинні знаходитися у частині залу, що призначена для розміщення членів виконкому.
 18. Виконавчий комітет створює можливості для повноцінної роботи представників засобів масової інформації в залі засідань. Це забезпечується через вільне відвідування акредитованими журналістами засідань виконавчого комітету.
 19. Акредитація ЗМІ здійснюється на підставі копії документа, який підтверджує державну реєстрацію ЗМІ або інформаційного сайту (порталу), листа уповноваженого органу (особи) відповідного ЗМІ (Інтернет-ресурсу) із вказівкою посади, ПІБ, контактних даних особи, яка направляється для висвітлення діяльності виконкому. Запровадження інших вимог щодо акредитації ЗМІ (Інтернет-ресурсу) не допускається.

Представник ЗМІ (Інтернет-ресурсу) допускається до місця проведення засідання на підставі документу, що посвідчує особу.

 1. На офіційному веб-сайті ради (за наявності) має бути створено окремий розділ (сторінку), де забезпечується:

- розміщення протоколів і рішень виконавчого комітету та результати поіменних голосувань членів виконавчого комітету;

- розміщення проектів рішень виконкому та пропозицій громадян щодо змін та доповнень до цих проектів;

- розміщення інформації про членів виконавчого комітету, яка включає біографічні відомості осіб, контакти для листування та телефонного зв’язку.

Повний текст, документу
Рішення 
№23/1/20  Регламент виконавчого комітету Недобоївської  сільської ради Дністровського району Чернівецької області

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь