Зарожанський заклад дошкільної освіти

Опис Зарожанський заклад дошкільної освіти Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області та  знаходиться в двох корпусах за адресою:

• вул. Перемоги, 31 (основний корпус);
  • вул. Головна, 49 (філіал).

Приміщення закладу дошкільної освіти відповідають санітарним нормам. Територія озеленена: декоративні і фруктові дерева, кущі, квітники, створюють хороший мікроклімат для кожної вікової групи.

Ознайомитися з більш детальною інформацією про дошкільний заклад  можна на сайті http://zarojanydnz.wixsite.com/zarojanydnz

Проблема: «Розвиток творчих здібностей дошкільників через забезпечення необхідного оснащення освітньої роботи, створення естетичного розвивального середовища, здійснення варіативності змісту та форм організації художньо-естетичної діяльності дітей»

Пріоритетні завдання:

1. Продовження формування художньо-естетичної компетентності дитини через розвиток емоційно-естетичного сприймання та ціннісного ставлення до краси навколишнього світу, розвиток творчих здібностей і збагачення індивідуального художньо-естетичного досвіду кожної окремої дитини.

1. Забезпечення наступності у впровадженні особистісно орієнтованої моделі освіти в дошкільній та початковій ланках освіти через педагогічне партнерство вихователів ДП та вчителів перших класів щодо створення розвивального середовища, осередків діяльності, застосування компетентнісного та діяльнісного підходів під час освітнього процесу для розвитку особистості, організації та проведення ранкових зустрічей, використання ігрових методів у навчальних заняттях.

Проєктна потужність – 100

Кількість груп – 4

Мережа  на 2020/2021– 58 дітей:

ІІ молодша – 15 дітей

Середня – 13 дітей

Старша -15 дітей

Різновікова – 15 дітей

Рік забудови - 1957 рік

Мова навчання – українська

Графік прийому громадян:

Главацький В.В., директор Зарожанського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

Середа  9.00 -13.00

Мельничук І.М.,  заступник директора з дошкільної освіти

Понеділок, вівторок, четвер  10.00 -12.00

Кадровий склад:

- педагогічні працівники - 9

- технічний персонал - 15

Гуртки:

1. «Чарівний пензлик», з образотворчої діяльності, керівник Баланюк І.М.

2. «Аеробіка», з фізичної діяльності, керівник Потєхіна Н.А.

3. «Розписний пряник», з трудової діяльності, керівник Шерепера Б.О.

Правила прийому до закладу:

Діє електронна система запису до Зарожанськогозакладу дошкільної освіти. Передусім, батькам необхідно обрати заклад і зареєструвати дитину в електронній системі. Після чого відкривається вільний доступ до черги і вони можуть відслідковувати своє просування у цій черзі.

Прийом до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником на підставі:

- заяви батьків, або осіб, які їх заміняють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- копії свідоцтва про народження дитини.