Зарожанський ліцей

ЗАРОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ - це сучасний заклад освіти, який задовольняє пізнавальні інтереси дитини, плекає творчу особистість, створює умови для повноцінного інтелектуально­го, творчого, морального, фізичного розвитку дитини, тобто школа життєтворчості, яка дбає про виховання соціально активної, всебічно розвиненої особистості, здатної до саморозвитку та самореалізації.

Школа працює  під девізом: «Знання, вміння - для всіх. У житті очікує нас успіх!»

ЗАГАЛЬНІ ВИХОВНІ ЗАВДАННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ:

1. Формування національної свідомості і людської гідності.

2. Формування політичної і правової культури.

3. Формування усвідомлення взаємозв'язку між індивідуальними правами та свободами і громадською відповідальністю.

4. Виховання духовної культури особистості та створення умов для вільного формування власної світоглядної позиції.

5. Утвердження принципів загальнолюдської моралі, виховання поваги до інших культур і традицій.

6. Забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів, формування соціальної активності і професійної компетенції.

7. Формування екологічної культури учнів, розуміння необхідності гармонійних відносин з природою.

8. Розвиток естетичних потреб і почуттів, охорона і зміцнення фізичного, психічного здоров'я учнів.

9. Формування загальношкільного колективу на засадах учнівського самоврядування.

Ключові цінності : діалог, співпраця, патріотизм, толерантність, волонтерство

Проєктна потужність - 420

Рік забудови - 1965

Мова навчання - українська

Режим роботи закладу : п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою.

Тривалість уроків:

у перших класах - 35 хвилин, у других - четвертих класах – 40 хвилин, у п'ятих - одинадцятих класах- 45 хвилин.

Початок занять о 900 Закінчення о 1630

Індивідуальні та групові заняття, факультативи, гуртки, спортивні секції починають роботу з 1450 до 17.00.

Графік прийому громадян

Графік прийому громадян директором ( Главацьким В.В.)

Понеділок  900-1300

Графік прийому громадян заступником директора з навчально-виховної роботи (Бобик Л.М. )

Середа  900-1300

Графік прийому громадян заступником директора з виховної роботи (Гончар О.М. )

Четвер 900-1300

Кадровий склад

-педагогічні працівники - 30

-технічний персонал – 24

В школі працюють гуртки:

Краєзнавчий «Юні екскурсоводи»

Літературна студія «Росинка»

Військовий: «Влучний стрілець», «Захисник Батьківщини»

Математичний: «Історія многочленів», «Юний математик»

Трудовий «Умілі руки» (хлопчики), «Рукоділля» (дівчатка)

Спортивні секції:

• Баскетбол
  • Футбол

Правила прийому до закладу

Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

Прийом дітей до 1 класу здійснюється на безконкурсній основі. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:

• заяву на ім’я директора школи;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • медичну картку встановленого зразка.

До 1 класу  закладу освіти зараховуються діти, як правило, з 6 років.

Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.