Дата: 16.02.2019 00:50

13-14 лютого представники Недобоївської ОТГ, а саме голова, секретар та адміністратор Центру економічного зростання, мали змогу бути присутніми на унікальному семінарі в місті Хмельницькому, який організовано Інститутом громадянського суспільства в рамках проекту «Партнерство міських та сільських територіальних громад: нові можливості для місцевого розвитку» за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

Фото без описуФото без описуМайже 40 осіб – міських та сільських голів, працівників виконавчих органів місцевих рад міських та сільських територіальних громад працювали над пошуком способів та шукали засоби, як розвивати спільно міста та прилеглі сільські території.

Фото без описуФото без описуВраження від семінару тільки позитивні. Така зустріч слугує чудовим мотиватором для глибоких роздумів і прийняття практичних рішень щодо позитивних економічних змін в об'єднаних громадах, шляхом співробітництва. Можливості сьогодні для громади неймовірно великі, залишається тільки скористатися ними і не втратити! Більш детальну інформація про захід можна подивитися на сайті Інституту Громадянського суспільства.