Територіальний фестиваль-конкурс читців-гумористів "Буковинські пересмішники"

Дата: 16.03.2023 14:59

16 березня 2023 року на базі Центру економічного розвитку Недобоївської сільської ради відбувся фестиваль-конкурс  під гаслом «Гумор як зброя:   з усмішкою до Перемоги!». Захід проводиться з метою розвитку дитячої та юнацької художньої  виконавської  майстерності, популяризації художнього читання,  відкриття юних обдарувань  та сприяння розвитку   їхньої творчої особистості.

У  Фестивалі-конкурсі  взяли участь здобувачі освіти  віком від 7 до 16 років закладів загальної середньої  Недобоївської ТГ.

З уст  учасників Фестивалю-конкурсу звучали байки, гуморески, фейлетони, проза комедійного характеру тощо.

Журі Фестивалю-конкурсу оцінювало майстерність    виконання учасників, їх сценічну культуру, відповідність костюма та музичного оформлення,  оригінальність твору.

За результатами оцінювання Гран-прі здобув Мусурівський Максим, учень Недобоїського ліцею імені Григорія Томіна, І місце – Герман Ілля, учень «ОЗО-Шировецький ліцей», Трофімов Радіон, учень Зарожанського ліцею, Дячук Артур, учень Долинянської гімназії; ІІ місце – Гладик Анастасія, учениця Недобоїського ліцею імені Григорія Томіна, Брунза Ейліна, учениця Ставчанської гімназії, Коваль Владислав, учень Недобоїського ліцею імені Григорія Томіна; ІІІ місце – Поперечна Ольга, учениця Долинянської гімназії, Тирон Назар, учень Зарожанського ліцею, Шовкопляс Давид, учень  Долинянської гімназії, Кукурузяк Назар та Урсатий Ростислав, учні Зарожанського ліцею.

Вітаємо переможців та призерів Фестивалю-конкурсу.