ОСВІТА

21 Жовтня, 2021 р., 11:39
      Децентралізація є однією з найважливіших реформ українського уряду. Щоб ця реформа була успішною, важливо посилити спроможність держави  у наданні послуг, що включає делегування місії, повноважень та обов'язків органам місцевого самоврядування. Покращення якості надання адміністративних послуг є одним із ключових елементів успішного процесу децентралізації в Україні.
21 Жовтня, 2021 р., 11:08
2 групи колективу "TOP-DANCЕ" Зарожанського БК прийняли участь в міжнародному фестивалі-конкурсі "New wave" в Чернівцях (приміщення обласної філармонії). Тож в черговий раз отримали нагороди І-ого ступеня -  найбільшу кількість балів від журі!