18 Лютого, 2019 р., 18:03
12 лютого на території Недобоївської ОТГ, а саме в кафе «2000» с. Недобоївці, відбулася зустріч з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану під назвою «ІЗ КРОВ’Ю ПЕРЕМІШАНА СЛЬОЗА».
15 Лютого, 2019 р., 23:51
Нещодавно на базі Центру економічного розвитку Недобоївської ОТГ пройшов захід для діток та підлітків віком до 14 років, духовно-морального спрямування, на тему "Робіть добро не тільки на Різдво".
11 Лютого, 2019 р., 13:21
Податковим Кодексом України (далі – ПКУ) визначено, що платниками податку на землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі (п. 269.1 ПКУ).
24 Січня, 2019 р., 15:25
Просимо звернути увагу !!!
21 Січня, 2019 р., 13:07
«Яблунева агломерація». Три найбільші об’єднані громади північної Буковини - Недобоївська, Клішковецька і Хотинська ОТГ - започаткували унікальну для України агломерацію. Дивіться промоційне відео.
16 Січня, 2019 р., 09:36
У Чернівецькій області в ІV кварталі 2018 року прикладом позитивного впливу реформи децентралізації на життя людей стала й Недобоївська ОТГ.
10 Січня, 2019 р., 13:04
Недобоївська громада є підписантом Ініціативи "Мери за економічне зростання" з 01 травня 2017 року.
09 Січня, 2019 р., 09:32
В Недобоївській ОТГ відбулася грошова оцінка земель в межах сіл , були затверджені відповідні технічні документації по кожному з сіл ОТГ :