01 Квітня, 2019 р., 13:55
Наталія Чернівчан провела інтернет – конференцію на тему застосування РРО та проведення готівкових розрахунків Днями у фіскальному відомстві проведено інтернет - конференцію. На запитання платників податків відповідала заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан.
27 Березня, 2019 р., 11:51
31 грудня 2017 року Закон від 14.11.2017 N 2206-VIII "Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості" набрав чинності .
27 Березня, 2019 р., 09:41
Термін для подачі проектів в рамках Бюджету участі підходить до свого завершення. Хто ще не наважився стати його автором, проте має чудову ідею, як покращити добробут свого рідного куточку, поспішіть до 31 березня оформити її у вигляді проекту. А ті, хто робить останні штрихи, майте на увазі, що часу залишилося зовсім трішки! Успіху всім авторам і співавторам на наступному етапі - голосуванні!
18 Березня, 2019 р., 18:23
За два місяці цього року аудитори фіскальної служби Буковини додатково поповнили бюджет на 6,7 мільйонів гривень Фахівці управління аудиту впродовж січня – лютого цього року провели 21 документальну перевірку платників податків -  юридичних осіб (у січні-лютому 2018 року таких перевірок було 33). Серед яких 11 планових та 10 позапланових - про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.
18 Березня, 2019 р., 18:20
15 березня 2019 року на базі Недобоївського ЗЗСО проведено методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу шкіл, підпорядкованих Недобоївській сільській раді на тему: «Розвиток комунікативних компетентностей учнів шляхом впровадження інтерактивних технологій на уроках предметів гуманітарного циклу»
14 Березня, 2019 р., 15:25
Чи можна включити до податкової знижки витрати на навчання на військовій кафедрі?
14 Березня, 2019 р., 15:24
Віталій Шпак: запрошую платників податків та громадськість Хотинського району до конструктивного діалогу під час зустрічі
14 Березня, 2019 р., 15:19
На антикорупційний сервіс «Пульс» від буковинських платників
13 Березня, 2019 р., 15:39
Нарешті, після холодної  зими, настав  довгоочікуваний  березень – пора дзвінких краплинок, веселого вітерцю та   перших квітів, зігрітих яскравими сонячними променями.  Разом з ним завітало до нас свято весни, надії, краси та любові – Міжнародний жіночий день 8 Березня.