17 Травня, 2019 р., 09:46
З 01 по 30 квітня 2019 року проводилася акція під гаслом «Дитяче серденько, живи»,  мета якої – збір коштів для придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.
17 Травня, 2019 р., 09:41
З метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій у Ставчанському НВК був проведений  єдиний День цивільного захисту.
17 Травня, 2019 р., 09:40
Вишиванка – не просто гарний орнамент на одязі. Це – код нації! Не тільки українці, але й весь світ, відзначають День вишиванки.
08 Травня, 2019 р., 14:37
В рамках реалізації Європейської ініціативи «Мери за економічне зростання» Проект «Різні громади – спільні рішення» було закуплено професійне обладнання для надання послуг членам сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Fruit eco-op” Недобоївської ОТГ з утилізації та енергетичного використання деревної біомаси від обрізки садів.  Дякуємо #NelyaMalko та всім причетним до даної події.  #M4EG #РізніГромадиСпільніРішення
02 Травня, 2019 р., 10:56
До відома жителів Недобоївської ОТГ
30 Квітня, 2019 р., 20:34
В рамках регіонального конкурсу "Благодійна буковина 2018" , перше місце в номінації "КОЛЕКТИВНЕ ВОЛОНТЕРСВО"
24 Квітня, 2019 р., 16:28
Якщо фізична особа, яка не зареєстрована підприємцем, отримувала у 2018 році доходи, крім заробітної плати за основним місцем роботи, вона зобовязана задекларувати свої доходи та надати податкову декларацію в органи ДФС за місцем реєстрації.
24 Квітня, 2019 р., 16:22
Порядок нарахування та сплати єдиного соціального внеску регламентується Законом України «Про збір та облік єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (із змінами та доповненнями). На його виконання розроблено та затверджено наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015року №449 Інструкцію.
23 Квітня, 2019 р., 19:59
Планувати майбутнє потрібно кожному і вже сьогодні!