Звернення сільського голови!!!

Дата: 24.02.2022 11:55

Шановні жителі територіальної громади!

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Народні депутати затвердили цей документ 300 голосами.

Згідно з указом, воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства.
        «Сьогодні вітчизняний інформаційний простір стикнувся з новою хвилею фейків та «вкидів».

З самого початку ескалації з боку РФ керівництво країни, дипломатія та армія докладають максимум зусиль, аби Україна залишалась стійкою та готовою до різних сценаріїв розвитку подій, а будь-які агресивні наміри щодо нашої держави не втілилися в життя.

Нині критично важливо зберігати спокій, консолідуватися всередині країни, уникати дій, що розхитують стабільність та сіють паніку.

Там також наголосили, що Збройні сили постійно відстежують розвиток подій і готові давати відсіч будь-яким посяганням на територіальну цілісність та суверенітет України.

Тому прошу вас:

• Не сіяти паніку, зберігати спокій. Разом – Ми сила!
  • В Недобоївській сільські раді, від сьогодні функціонує цілодобовий діючий штаб.
  • Сьогодні формуються списки оборони громади.
  • Просимо не вірити фейкам, які поширюються мережею, довіряти тільки перевірним джерелам інформації.
  • Також просимо повідомляти про підозрілих людей на вулицях
    Особливу увагу слід звертати на людей з елементами червоного кольору на одязі. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб слід повідомляти за номером 102. Також цивільних просять не виходити на вулицю у форменому або тактичному одязі.
  • Всі військові події відбулись лише на об'єктах критичної військової інфраструктури, це військові частини, аеродроми.
  • Станом на 11:00 24.02.2022 року. На території Чернівецької області не було жодних провокацій та військових дій.
  • Також просимо вас мати при собі документи що посвідчують особу.
  • Область забезпечена запасами, продовольства, бензину тощо.

Ми будемо, вас максимально інформувати через офіційні соціальні  мережі. Бережіть себе та своїх близьких.

24.02.2022
Сільський голова                                                                 Юрій ЮЗВА