19 Березня, 2020 р., 10:44
Верховна Рада України на засіданні 17 березня 2020 р. прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який вступив в дію з 18 березня 2020р.
16 Березня, 2020 р., 11:58
            УВАГА!
13 Березня, 2020 р., 10:22
Друзі! Для продовження освітнього процесу під час карантину ми підготували для вас перелік он-лайн сервісів для підготовки до ЗНО та дистанційного навчання. Отже:
13 Березня, 2020 р., 09:07
КАРАНТИН НЕ МАЄ ВПЛИНУТИ НА РІВЕНЬ ЗНАНЬ ДІТЕЙ! ДО УВАГИ УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ, ПЕДАГОГІВ МОЛОДШИХ КЛАСІВ, БАТЬКІВ-СКОРИСТАЙТЕСЬ РЕСУРСОМ!
26 Лютого, 2020 р., 15:52
25 лютого, на території Недобоївської ОТГ  на базі ФГ «Тодосічук В.І.» (Логістичний хаб) відбулася конференція на тему «Майстерня садівництва: надихаючи природу», в якій взяли участь представники обласної, районної та місцевої влади, представники регіональних асоціацій, обласних служб, місцеві виробники плодово-ягідної продукції та з інших областей, іноземні спікери та дистриб’ютори.
06 Лютого, 2020 р., 09:26
Участь у різних програмах та проєктах, у тому числі із закордонними партнерами – це те, що дає можливість розвиватися громадам. Активно працюють у цьому напрямку в Недобоївській ОТГ. Нещодавно заступник керівника цієї громади Андрій Дранчук побував у Словаччині, а саме в муніципалітеті Турня-над-Бодвоу Кошицького краю, щоб налагодити співробітництво.
05 Лютого, 2020 р., 11:51
ПРАВОВА АБЕТКА.    Новини щодо регулювання різного кола питань, що стосуються ведення підприємницької діяльності, приходять практично щодня.
05 Лютого, 2020 р., 10:30
У Чернівецькій області очікується ускладнення погодних умов!