14 Червня, 2020 р., 12:02
Сьогодні святкує свій день народження Голова нашої громади !
28 Травня, 2020 р., 14:41
31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну. Тож відділ «Хотинське бюро правової допомоги» Кельменецького МЦ з надання безоплатної  вторинної правової допомоги нагадують громадянам про те в яких місцях заборонено курити та яка відповідальність очікує за куріння в заборонених місцях.
15 Травня, 2020 р., 16:50
Багатодітна сім’я: отримання статусу та пільги.
01 Травня, 2020 р., 12:16
Підприємці с.Недобоївці закупили та передали до Хотинської лікаріні харчові продукти, які так необхідні для покращення раціону хворіючих в час пандемії . Зокрема благодійники передали до лікарні : 1 мішок гороху , 1 мішок пшеничної крупи , 2 мішки ячної крупи та тушку свині .
29 Квітня, 2020 р., 14:07
Санітарні норми для торгівельних закладів (магазинів), які запроваджені на період карантину та яка відповідальність очікує за недотримання вимог уряду.
10 Квітня, 2020 р., 13:29
18 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».
06 Квітня, 2020 р., 13:54
Враховуючи, що тривалість карантину продовжується і навчальний рік приходиться закінчувати в умовах надзвичайної ситуації, для спрощення роботи і зменшення нервових клітин вчителям пропонуємо використовувати наявні ресурси для віддаленої роботи.