13 січня українці відзначають Щедрий вечір, а також свято Меланки. А у ніч з 13 на 14 січня настає Старий Новий рік, зі святкуванням яких пов’язано безліч традицій та обрядів.

Дата: 16.01.2022 10:39

Це чудова традиція,що бере свій початок ще з дохристиянських часів і зберіглася донині.

Урочисто, піднесено, велично пройшли свята в Недобоївській ТГ, де лунали колядки,щедрівки , Маланки від учасників  цих дійств.
Дякуємо за теплоту і гарний настрій, приєднуємося до привітань. Нехай у всіх наших родинах панують мир та злагода, діточки ростуть здоровими, а щастя не лишає домівку!
Веселих свят та чистих думок!