03 Грудня, 2020 р., 12:45
У жовтні 1992 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю. Мета – привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і добробуту, звернути увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. І дуже важливо, щоб повсякчас люди з інвалідністю почувалися рівними серед здорових співгромадян.
25 Листопада, 2020 р., 14:48
Недобоївська об’єднана територіальна громада відібрана для участі в програмі DOBRE.
19 Листопада, 2020 р., 15:50
В приміщенні будинку культури за адресою:  вул. Головна, 28 А село Недобоївці Хотинського району Чернівецької області 27.11.2020 року о 12.00 год. відбудуться Громадські слухання щодо перейменування Недобоївського закладу середньої освіти І-ІІІ ступенів Хотинського району Чернівецької області на Недобоївський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст.. Дністровського району Чернівецької області імені Григорія Томіна.
03 Листопада, 2020 р., 09:51
-ПОВІДОМЛЕННЯ  про підсумки та результати голосування (повторного голосування) з виборів
16 Жовтня, 2020 р., 12:54
Зміст добросусідства полягає в тому, що сусіди повинні обирати такі способи використання земельних ділянок, при яких власники суміжних ділянок зазнають найменше незручностей. Такими незручностями можуть бути:
13 Жовтня, 2020 р., 15:47
-ПЛАН СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ НЕДОБОЇВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2023 РОКИ -Рішення  Про внесення змін до сільського
07 Жовтня, 2020 р., 12:04
Управління Держпраці у Чернівецькій області роз’яснює:
15 Вересня, 2020 р., 12:24
Згідно зі статтею 160 Сімейного кодексу України, місце проживання малолітньої дитини визначається за згодою батьків, якщо дитина не досягла 10 років. Якщо ж дитині від 10 до 14 років, вона спільно з батьками бере участь у прийнятті рішення щодо свого місця проживання. В свою чергу, дитина, якій виповнилося 14 років та батьки якої проживають окремо, самостійно приймає рішення щодо місця свого проживання.