У вогні загинула жінка

Дата: 31.01.2022 12:18

У вогні загинула жінка

Уночі 30 січня у селі Керстенці Дністровського району сталася пожежа у житловому будинку. Рятувальників про пожежу сповістили сусіди, вже тоді коли будинок був повністю охоплений вогнем. На місце події прибули рятувальники 7 державної пожежно-рятувальної частини м. Хотин та МПК с. Недобоївці. В одній із кімнат, де сталася пожежа, без ознак життя було виявлено тіло власниці оселі 1930 року народження. Тіло загиблої направили на судово-медичну експертизу для встановлення остаточної причини смерті. Внаслідок пожежі вогнем знищено житловий будинок. Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

З початку року на території Дністровського району виникло 20 пожеж на яких загинуло 5 людей. Значна частина пожеж з трагічними наслідками виникла внаслідок  порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Зважаючи на сумну статистику рятувальники закликають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань при експлуатації пічного опалення, зокрема:

• перевірте справність пічки перед експлуатацією, не розводьте вогонь у печах з тріщинами, забитими димарями;

• не сушіть одяг за допомогою печі;

• не розміщуйте поруч з піччю легкозаймисті та горючі речовини, не використовуйте їх для розпалу печі;

• не залишайте відкритою топку печі, коли там горить вогонь;

• не розміщуйте меблі ближче, ніж 1 метр до печі;

• не залишайте розпалену піч без нагляду;

Лише виконання правил пожежної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню!

Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області