Сьогодні відбувся тренінг «Ефективні комунікації для громади».

Дата: 02.02.2022 18:35

Сьогодні в Недобоївській територіальній громаді  відбувся тренінг «Ефективні комунікації для громади».
Захід  про те, як представникам місцевого самоврядування налагодити ефективний процес комунікації в громаді та на що варто звернути увагу.Участь у заході взяли управлінці громади,старости,депутати,підприємці,директори шкіл.

Комунікація – це постійний та послідовний процес, який має бути зрозумілим та об’єктивним, а головне – двостороннім. Особливу увагу на тренінгу було присвячено медіагромотності,
комунікаціі через офіційний канал -сайт громади, аналіз новин сайту,створення ілюстрацій для сайту та соцмереж громади,фотографій .
Учасники навчання не лише дізнались про процес організації комунікаційних кампаній в громаді, але і спробували розробити власні плани з актуальних для громади тем.
Дякуємо Ганна Коломієць ,Цьомик Михайло ,Olha Tkachenko з Програма DOBRE  та Український кризовий медіа-центр  за цікаве, корисне навчання та допомогу  в управлінні процесами , які допоможуть підвищити ініціативність та інші важливі показники роботи у громаді.