08 Травня, 2018 р., 16:22
                Шановні ветерани другої          Світової війни та вся громадо           Недобоївської ОТГ.   Щиро вітаємо  Вас,
07 Травня, 2018 р., 13:48
Хвилиною мовчання вшанували загиблих у другій світовій війні, та поклали квіти до монументу пам'яті загиблим.
05 Травня, 2018 р., 09:45
В Недобоївську ОТГ завітали гості з Києва, з метою допомогти розвинути різні напрями діяльності місцевої влади. Зокрема була проведена робоча зустріч по стратегічному плануванню , яку провів Маркіян Дацишин . На робочій зустрічі визначалися і обговорювалися сильні і слабкі сторони громади, основні проблеми які необхідно вирішити , та питання  на які потрібно звернути увагу та розбирали саме поняття стратегічного планування.
02 Травня, 2018 р., 14:08
За ініціативи Асоціації органів місцевого самоврядування Чернівецької області “Агенція розвитку громад Буковини» та за підтримки програми "ULEAD з Європою" 27 квітня 2018 р. представники об'єднаних територіальних громад Чернівецької області мали можливість стати учасниками IV Форуму енергоефективного партнерства '18 ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад. В складі делегації від Недобоївської ОТГ у Форумі взяв участь заступник голови Андрій Дранчук.