Проєкт "Створення молодіжного Медіапростору"

Дата: 17.04.2024 02:33

Положення про Молодіжний медіапростір Недобоївської територіальної громади Дністровського району Чернівецької області

📸 У Недобоївській громаді відкрився медіа-простір – локація для генерації ідей, створення медіа продуктів, отримання нових знань та активної взаємодії!

Ідею створення цього простору обговорювали ще на початку 2023 року під час неформальних зустрічей в рамках проєкту «Підтримка інтеграції молоді з числа внутрішньо переміщених осіб». 🗣👥

🎙 Програма DOBRE вагомо підтримала ініціативу, надавши грантове фінансування в рамках конкурсу "Громадські ініціативи для відновлення та розвитку територіальних громад" що реалізовував Український Народний Дім у Чернівцях.

Завдяки цьому було закуплено обладнання на суму 90 тис. грн для запису звуку, софтбокси, відеообладнання та багато іншого.

📈 Молодь впевнена, що цей простір надасть молоді більше можливостей для саморозвитку та корисного дозвілля. Підприємці зможуть використовувати обладнання для промоції своїх продуктів, а молодь – вести блоги, проводити майстер-класи та створювати цікавий контент.

✨Як виглядає новий простір, можна побачити на фото, зроблених місцевою молоддю під час відкриття!

Діяльність в рамках проєкту: