Проведення креативних сесій Ініціативної групи та робочих груп для розробки концепції центру молодіжного медіапростору. Напрацювання плану заходів Медіацентру.

Дата: 23.11.2023 03:13

Молодіжна ініціативна група "М.О.Ц.Н.І" з села Недобоївці планує активізувати молодь громади

22 листопада 2023 року молодіжна ініціативна група "М.О.Ц.Н.І" з села Недобоївці провела онлайн засідання. На ньому було обговорено план заходів з залучення громадян до реалізації проєкту "Громадські ініціативи для відновлення та розвитку територіальних громад".

Згідно з рішенням засідання, ініціативна група планує реалізувати такі заходи в грудні місяці:

• Проведені публічні зустрічі з молоддю громади. На них молодь зможе обговорити свої потреби та можливості участі в проєкті.
  • Ствоерна онлайн-платформа. На ній жителі села зможуть дізнатися більше про проєкт та запропонувати свої ідеї.
  • Проведення дослідження. Воно допоможе ініціативні групі краще зрозуміти проблеми молоді громади та шляхи їх вирішення.

За словами голови ініціативної групи, ці заходи спрямовані на активізацію молоді громади та збір напрацювань для молодіжної програми на 2023-2025 рік.

"Ми хочемо, щоб молодь була залучена до процесу розвитку громади, ці заходи допоможуть нам краще зрозуміти потреби молоді та знайти шляхи їх реалізації".

Нагадаємо, що молодіжна ініціативна група "М.О.Ц.Н.І" отримала грант у розмірі 3000 доларів США в рамках конкурсу "Громадські ініціативи для відновлення та розвитку територіальних громад". Грант буде використаний для реалізації проєкту з створення молодіжного медіапростору в селі Недобоївці.