ОБГОВОРЕННЯ ПРОГРАМИ З МОЛОДІЖНОЮ РАДОЮ

Дата: 12.01.2024 23:09

🌟 Вчора, 11 січня, у центрі економічного розвитку Недобоївської територіальної громади відбулася зустріч ініціативної групи "М.О.Ц.Н.І" та Молодіжна рада NYC разом із сільським головою Юрієм Михайловичем! 🗣

📝 Головною темою обговорення стала молодіжна програма на 2024-2025 рік.

Представники молодіжної ради визначили найважливіші проекти та пріоритетні напрямки, які вони планують реалізувати в 2024 році.

Серед ідей - створення кінотеатру в селі Ширівці в Будинку Культури та облаштування громадського простору біля сільської ради в селі Ширівці. 🎥🌳

💰 Молодіжна рада також поділилася переліком заходів на 2024 рік та розглядає можливість залучення ресурсів з місцевого бюджету для їхньої реалізації. На розгляді також виникла можливість виділення 50,000 грн на молодіжні проекти, з можливістю збільшення цієї суми при перевиконанні бюджету.

🌟 Також анонсуємо, що 20 січня в с. Недобоївці о 13:00 відбудеться довгоочікуваний фінальний захід, на якому ми представимо результати наших спільних зусиль.