Подкаст №4 Про досвід в громадському секторі УСС

Дата: 25.12.2023 13:18

Ініціативна група М.О.Ц.Н.І продовжує ділитися цінним досвідом у громадському секторі через свої подкасти. У четвертий випуск гостем став учасник ГО "Українські Студенти за Свободу", який розповів про свій досвід в організації та представив діяльність групи.

ГО "Українські Студенти за Свободу" — це організація, що діє на засадах захисту, популяризації та лобіювання принципів вільного суспільства. Місією організації є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка підтримує ідеї свободи.

Переглянути випуск можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=NU5b5Lqrup4&ab_channel=MOTsNI

Діяльність ініціативної групи відбувається в рамках конкурсу "Громадські ініціативи для відновлення та розвитку територіальних громад" для місцевих громадських організацій та ініціативних груп з територіальних громад в Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях.