🌟 Ініціативна група "МОЦНІ" сьогодні провела перше обговорення майбутньої молодіжної програми на 2024-2025 рік у співпраці з представниками освіти.

Дата: 15.12.2023 04:21

Захід відбувся з участю вчителів, керівників навчальних закладів та начальника відділу освіти.

🗣Під час обговорення ініціативна група збирала пропозиції, потреби та проблеми молоді.

🎓Враховуючи складний бюджетний рік, було вирішено залучати гранти для молодіжної програми, щоб сприяти їхньому розвитку та навчанню. Голова групи наголосив на важливості цього стимулювання для молодіжних ініціатив.

🎥 Також були представлені результати проекту щодо створення молодіжного медіацентру.

🚀 Голова групи закликав представників освіти долучати молодь до проекту та ділитися креативними ідеями.

🎙Крім того, група поділилася вже створеними медіа продуктами на:
🔺YouTube, пропагуючи ідеї проекту
🔺Розповідаючи про волонтерську діяльність (виготовлення окопних свічок)

Діяльність ініціативної групи відбувається в рамках конкурсу "Громадські ініціативи для відновлення та розвитку територіальних громад" для місцевих громадських організацій та ініціативних груп з територіальних громад в Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях.