Тренінг "Створення та розвиток існуючого медіа (коворкінг) простору" з серії заходів для підтримки медіаковоркінгів у громадах, спільно з УКМЦ.

Дата: 11.02.2024 18:14

📆 7-8 лютого у м. Київ, в приміщенні Прес центру Українського кризового медіа-центру (УКМЦ) 🏢 відбувся тренінг "Створення та розвиток існуючого медіа (коворкінг) простору" з серії заходів для підтримки медіаковоркінгів у громадах, спільно з УКМЦ.

🎬 Під час двох днів тренінгу представники нашої громади та наших добрих друзів з Великокучурівської громади освоїли основи зйомки та монтажу відео, вивчили основоположні принципи монтажу та різноманітні типи склейок. Корисні поради та інсайти були надані спікером - Дмитром Васильєвим, спеціалістом технічного супроводу соціальних мереж УКМЦ, редактором сайту УКМЦ та режисером монтажу.

🫶 Наступного дня учасники поринули в сторітелінг разом з Кристиною Черненко, контент-директоркою медіа "ШоТам". Однією з головних тем було "Як якісно розповісти історію про громаду через відео".

Ми щиро вдячні команді "Місцевий економічний розвиток" Програма DOBRE🌐 спільно з Український кризовий медіа-центр📸 за можливість брати участь у цьому цікавому та корисному тренінгу.

#DOBRE #DOBRE_LED #УКМЦ