Дата: 08.01.2024 09:05

📢 Відбулось Обговорення молодіжної програми: Визначені Пріоритети на 2024-2025 рік! 🚀

Учасники заходу зібралися 5 січня в Центрі економічного зростання на вул. Головна 28А, с. Недобоївці, щоб обговорити та визначити напрямки розвитку для молоді на 2024-2025 рік.

🎯 Головні стратегічні цілі для молодіжної програми:

1️⃣ Професійна підготовка молоді: Розвиток професійних компетенцій став основою для успіху молоді в майбутньому, враховуючи важливість освіти та навичок у сучасному світі.

2️⃣ Активне громадське життя: Сприяння участі у громадських ініціативах та проєктах з метою формування активної, відповідальної громадянської позиції серед молоді.

3️⃣ Розвиток молодіжного підприємництва: Підтримка підприємницької активності молоді стала ключовим чинником для економічного зростання громади.

4️⃣ Соціальна інтеграція молоді ВПО в громаду: Створення умов для активного включення молоді ВПО в різні соціальні сфери громади та підтримка їхнього розвитку.

На заході було розглянуто близько 60 проєктів👀, вислухано ідеї молоді громади, та визначено ключові напрямки для подальшої роботи.

Ці стратегічні цілі є "Ґрунт, база, так би мовити — основа, стрижень, наріжний камінь і фундамент, твердиня, підвалина, моноліт, літосферна плита, черепаха 🐢" для нової молодіжної програми громади на наступні два роки. 🌐

Заплановано фінальний захід презентації проєкту молодіжної програми на 20.01.2024 о 13:00 для публічного обговорення.

Приєднуйтесь до обговорення та пропонуйте свої ідеї до майбутнього нашої громади! 💬

Український Народний Дім у Чернівцях

Програма DOBRE