Новини 13.01.2023

Дата: 13.01.2023 22:34

💻 Сьогодні відбулась онлайн зустріч по компоненту Місцевого Економічного Розвитку (LED) програми #DOBRE.  #DOBRE_LED

В рамках роботи по цьому компоненту робочою групою раніше було розроблено економічний профіль та програму місцевого економічного розвитку, а також реалізували на умовах співфінансування проєкт для покращення місцевого економічного розвитку: "Облаштування організованої зони торгівлі для бізнесу та місцевих жителів громади на в’їзд-виїзді в с.Недобоївці."

💁🏻‍♂️Разом з експертом програми з місцевого економічного розвитку Віталієм Юрківим, та програмним спеціалістом Мариною Дудяк.

💡Також обговорили основні заходи та інструменти ефективної реалізації і покращення економічного розвитку на місцевому рівні на 2023 рік.

Зустріч проведено у рамках Програми DOBRE, що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID. Недобоївська територіальна громада є партнером Програми DOBRE у Чернівецькій області.

✅ Опрацювали питання щодо потреби у розгортанні додаткових пунктів незламності на території громад та сформувати відповідний перелік до якого включили:
🔹"Кочегарка" с. Керстенці
🔹Садочок с. Долиняни
🔹Школа с. Ширівці
🔹Школа с. Зарожани
🔹Молитовний будинок с. Ставчани

Невдовзі об'єкти будуть розміщені на сайті nezlamnist.gov.ua👈🏻

✅ Здійснили інвентаризацію наявних вільних земельних ділянок, вільних площ діючих підприємств, підприємств, які призупинили діяльність та пропонують свої площі під оренду чи викуп, та актуалізувати пропозиції подані для нанесення на інтерактивну карту інвестиційних пропозицій Чернівецької області.

Головні інвестиційні пропозиції громади:

🗾Інвестиційна пропозиція с. Зарожани Колишній Цукровий завод / концепція Індустріального парку

🏠Анкета виробничого приміщення/будівлі Виробничий будинок з господарськими спорудами, с. Керстенці вул. М. Рильського

🏠Анкета виробничого приміщення/будівлі Тракторний ангар с. Керстенці

🏠Інвестиційна пропозиція земельної ділянки типу «Brownfield» Лазня с. Керстенці

⭐️Теж нагадуємо що з метою створення сприятливих умов залучення в громаду інвестицій та стимулювання економічного розвитку,  ми збираємо та актуалізуємо інформацію стосовно потенційних інвестиційний об'єктів громади станом на 2023 рік.

✅ Сформувати Перелік потенційних проєктів на 2023 рік, які можуть бути реалізовані в громаді та потребують залучення коштів;

✅ Надати пропозиції щодо переліку будівель і приміщень, які після проведення ремонтно-будівельних робіт у 2023 році можуть бути використання для розміщення ВПО.

🟥17 грудня 2022 року планується чергова поїздка на Схід. Тому розпочинаємо збір усіх можливих (і неможливих) домашніх смаколиків для наших захисників.

🟥В понеділок 16 січня на 10 год. Недобоївська сільська рада запрошує підприємців, ФГ, власників магазинів, аптек, перукарень, кіосків СТО підприємців різної діяльності з метою проведення інформаційної компанії, стосовно заключення Договорів по вивезенню ТПВ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)