Проєкт №1 МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТОКУ

Дата: 01.12.2022 15:25

⭐"Програма місцевого економічного розвитку Недобоївської територіальної громади Чернівецької області та план дій з її впровадження"

📶Назва проєкту: 📊Облаштування організованої зони торгівлі для бізнесу та місцевих жителів громади на в’їзд-виїзді в с.Недобоївці.

Мета: Розвиток місцевого підприємництва.📈

Завдання: Створення місцевого фермерського ринку, з метою заохочення місцевого населення до підприємництва; створення якісних умов для торгівлі та реалізації овочів та фруктів вирощених на території громади; облаштування зручно.🔰

Доцільність проекту полягає у тому, що в рамках проекту планується вирішити питання забезпечення безпеки руху вздовж ділянки дороги міжнародного значення Н-03, паркування авто та ліквідація стихійних місць для торгівлі шляхом створення організованих умов для торгівлі для місцевих жителів, що вирощують овочі та фрукти на території громади.

✅ Зараз активно продовжується облаштування та підключення до комунікацій для функціонування місцевого фермерського ринку.

🔥Діяльність відбувається в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз (Global Communities), та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).