03 Квітня, 2021 р., 00:23
Сьогодні відбулось онлайн-навчання щодо підготовки успішної проєктної заявки для участі у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад у 2021 році в межах проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Понад 200 осіб – представники органів місцевого самоврядування та активних громад Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей – зареєструвались на навчання, аби першими дізнатись про умови цьогорічного набору.
30 Березня, 2021 р., 13:52
Тимчасові коефіцієнти рентабельності з видобування корисних копалин
29 Березня, 2021 р., 16:56
  Протокол засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Недобоївської територіальної громади.
24 Березня, 2021 р., 19:53
Первоцвіти - рослини, які сприймаються нами як символи весни. Вони першими зацвітають, даруючи людям свою тендітну красу. Це так звані ефемероїди - рослини з коротким періодом вегетації.
24 Березня, 2021 р., 18:34
Онлайн зустріч діагностики умов місцевого розвиткуу рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Недобоївська ТГ є партнером Програми в Чернівецькій області.
18 Березня, 2021 р., 21:52
Перші свідоцтва про народження немовлят у рамках співпраці з Хотинським районним відділом ДРАЦС та ЦНАП Недобоївської сільської ради ВИДАНО !!!! Батьки новонародженої Соломійки, Єфрема та Артема перші скористалися послугами в рамках пілотного проекту "єМалятко". Вітаємо батьків!!!