Допомога від (МОМ) в Україні

Дата: 10.08.2022 20:13

У рамках співпраці Недобоївської сільської ради та Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні наша громада отримала гуманітарну допомогу  для внутрішньо переміщених осіб у вигляді гігієнічних наборів та техніки для покращення та створення можливостей для забезпечення їх засобами комфортного існування в центрах компактного розміщення.

Жителі центрів отримали персональні гігієнічні набори, сушарки, пральні машини, ковдри матраци тощо.

Ми вдячні нашим партнерам за надану гуманітарну допомогу, та продовжуємо подальшу співпрацю.

Довідково: Представництво МОМ існує з 1996 року і надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям, які постраждали від бойових дій, протидіє торгівлі людьми, надає допомогу Уряду у протидії неврегульованій міграції та покращенні системи управління міграційними процесами, а також розробляє політику в галузі охорони здоров’я, яка враховувала б мігрантів. Водночас Представництво МОМ в Україні долучається до використання потенціалу розвитку міграції, поширення інформації про міграцію, популяризації культурного розмаїття та протидії ксенофобії та нетерпимості.