Новини 09.08.2022

Дата: 09.08.2022 23:37

• Волонтери благодійного фонду «Ми поруч», надали нашій громаді благодійну допомогу продуктами харчування в комунальні заклади, де проживають внутрішньо переміщені особи, а саме коробки з печивом, м’ясні та рибні консерви, ваговий рис, сіль, концентрований сік та дитяче харчування.
  • Війна стала тяжким випробуванням, яке доводиться переживати українському народу. На сьогодні, постає багато викликів та запитань, одним з яких є питання забезпечення та дотримання прав і свобод людей похилого віку в умовах війни, а саме одиноких, людей з інвалідністю, хворих(малорухомих), адже вони в силу різних життєвих обставин потребують допомоги.В Недобоївській територіальній громаді даним категоріям громадян було організовано та роздано допомогу. 56 жителів нашої громади, отримали допомогу, а саме:

-Продуктовий набір(крупи, олію, цукор, макарони, рис, м'ясні , рибні консерви, чай, печиво - базові продукти, які не псуються)
-5 кг борошна
-5 кг гороху
-матрас 1 шт
-ковдра 1 шт
-памперси для дорослих при потребі
Тільки разом ми зможемо зробити більше!

• Як підтримати ЗСУ якщо ти дитина?

Ті заради кого наші захисники стоять на передовій долучились до збору допомоги для ЗСУ. Сьогодні наші вихованці малювали малюнки для захисників, щоб підтримати бойовий дух та зміцнити віру в перемогу.
Дякуємо ВАМ за чисте небо!
ВІРИМО, ЗНАЄМО, МОЖЕМО!
СИЛЬНІ, ВІЛЬНІ, ЄДИНІ!