18 Серпня, 2020 р., 10:53
Як отримати податкову знижку на навчання?
03 Серпня, 2020 р., 12:52
Державна служба України з питань праці надає детальне роз’яснення роботодавцям щодо належного оформлення працівників на роботу.
21 Липня, 2020 р., 14:42
Територіальний орган Державної служби України з питань праці - Управління Держпраці у Чернівецькій області  інформує:
16 Липня, 2020 р., 14:46
16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України. Ухвалення цього документа стало підґрунтям відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель.
09 Липня, 2020 р., 12:09
В сучасному суспільстві дедалі частіше молоді люди починають своє спільне життя без офіційної реєстрації шлюбу, але при цьому мають повноцінні подружні стосунки, народжуючи дітей, купуючи житло, транспортні засоби, набуваючи спільно інше майно.
14 Червня, 2020 р., 12:02
Сьогодні святкує свій день народження Голова нашої громади !
28 Травня, 2020 р., 14:41
31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну. Тож відділ «Хотинське бюро правової допомоги» Кельменецького МЦ з надання безоплатної  вторинної правової допомоги нагадують громадянам про те в яких місцях заборонено курити та яка відповідальність очікує за куріння в заборонених місцях.