#Звітування_Старост

Дата: 12.07.2022 23:01

12 липня  у старостинських округах Недобоївської сільської ради відбулися збори громадян, де старости прозвітували про пророблену роботу , обговорили здобутки, проблемні питання, а також спланували свою  роботу в подальшому. На зборах були присутні сільський голова,секретар сільської  ради, депутати, члени виконавчого комітету, представники комунальних закладів, жителі громади.

Кожен мешканець села мав можливість задати питання та висловити свою точку зору. Найбільше жителів  громади хвилювали питання мобілізації , потреби та допомога військовим, освітній процес в закладах освіти, ремонт доріг, вуличне освітлення та благоустрій території сіл .

На всі питання, які піднімали жителі даного населеного пункту були надані роз’яснення сільським головою та старостою села.

«Якщо є  проблема – її потрібно вирішувати, усі питання можна обговорити і знайти вихід разом!» - підсумував сільський голова Юрій Юзва. Співпраця громадськості і влади є чи не єдиним способом досягнення змін у громаді.