Ми запрошуємо усіх мешканців нашої громади подавати пропозиції до бюджету на наступний, 2022 рік!

Дата: 15.09.2021 14:52

Час настав!

Друзі, ми запрошуємо усіх мешканців нашої громади подавати пропозиції до бюджету на наступний, 2022 рік!

Фінансисти нашої громади, наразі, готують проєкт бюджету наступного року. І Ви маєте можливість допомогти нам у цьому процесі.

Ми хочемо почути саме Ваші пропозиції - що потрібно громаді зараз? Які проблеми слід вирішити першочергово? Які сфери і проєкти слід розвивати у наступному році?

Пропозиції до бюджету Ви можете подати, просто заповнивши електронну форму. Вона знаходиться за посиланням.

Також Ви можете звернутись у ЦНАП (старостинський округ/сільську раду) та заповнити заявку з пропозиціями до бюджету письмово.

Пропозиції будуть збиратись з вересня до кінця листопада.

Після збору пропозицій ми їх розглянемо на засіданні бюджетної комісії та подамо на обговорення громади проєкт рішення. Про місце і час проведення “бюджетних слухань” ми повідомимо в листопаді.