Звіт сільського голови Недобоївської територіальної громади

Дата: 07.04.2021 10:32

Шановні  жителі  територіальної громади!

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»  передбачено щорічний звіт сільського голови  про свою діяльність.

2020 рік став періодом складних і неочікуваних проблем, які вимагали термінового вирішення. Минулий рік разюче відрізняється від попередніх. Поза сумнівом, він залишиться в історії та у пам’яті як перший рік пандемії коронавірусу.

17 липня 2020 року Верховна Рада України прийняла Постанову  «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно з документом, тепер в Україні 136 районів.  Недобоївська сільська рада увійшла до складу Дністровського району (з адміністративним центром смт.Кельменці).

25 жовтня  2020 року відбулися місцеві вибори.  На них обрали депутатів сільських рад   та  сільського  голову.

Користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати виборцям нашої громади за підтримку та високу довіру,  за терпіння, за розуміння  та життєву мудрість у повсякденному житті.

Протягом звітного періоду свою роботу я будував перш за все виходячи з вимог та повноважень, наданих законодавством України і вона є невіддільною від роботи нашого депутатського корпусу, роботи виконавчого комітету, посадових осіб сільської ради. Працюючи однією командою, у своїй діяльності ми намагаємося бути чесними, справедливими й відкритими до людей, стояти на захисті їхніх прав і свобод.

Незважаючи на те, що минулий рік був не з легких, про те, наскільки продуктивним видався 2020 рік для нашої громади, що вдалося зробити із задуманого у минулому році?