Звіт старости Ставчанського старостинського округу

Дата: 07.04.2021 10:28

Старости  села Ставчани!

Керуючись Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Статутом Недобоївської  територіальної громади, Регламентом  сільської  ради,   Положенням про старосту села та іншими   нормативно-правовими  актами,  що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Недобоївською  громадою звітую про роботу старости села Ставчани   за період з  листопада  2020 року по  квітень 2021 року.

Площа населеного пункту с. Ставчани  – 540 гектари, де нараховується  675 дворів  де проживає  1358  станом на 01.04.2021 року. Соціальним працівником обслуговується 9 одиноких пристарілих громадян, які потребують стороннього догляду.

В селі працює   Ставчанський  навчально-виховний комплекс, Ставчанський професійний ліцей,  амбулаторія сімейної медицини та загальної практики, сільська бібліотека, поштове відділення зв’язку, На  території села   є православна церква, та церква ЄХБ.

Я, як староста, член виконавчого комітету беру участь у засіданнях сесії, виконавчого комітету сільської  ради. Виконую доручення сільської ради, її виконавчого комітету, сільського голови, інформую їх про виконання доручень. Сприяю виконанню на території Ставчанського  старостинського округу №2 і   територіальної громади         «Програми соціально-економічного та культурного розвитку» , затверджених рішенням сільської  ради. Беру  участь  в  навчаннях та тренінгах, організованих  виконавчим  комітетом  Недобоївської сільської  ради.

Прийом громадян  проводжу  по місцю роботи в межах робочого  часу  та  в позаробочий час  за місцем  проживання жителів села.           Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту,  культури,  освіти,  фізичної   культури  та  спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу.

Жителі  села  беруть  активну  участь  в соціально-економічному та культурному  житті села. Надаються пропозиції  щодо  ремонту доріг комунальної  власності, вуличного освітлення, благоустрою села. Надається  допомога жителям села щодо  переадресації  заяв різного характеру, пропозицій,   інформацій посадовим особам сільської  ради та її виконавчого комітету .Проводиться  впорядкування  подвір’їв  господарств  жителів  села, приватних магазинів, установ та підприємств  та прилеглих  до них  територій,  узбіччя підїзних доріг ,пам’ятних  місць села.   Здійснюється моніторинг за дотриманням на території  села Ставчани  громадського порядку,  розпорядок  роботи  приватних  магазинів та час продажу  алкогольних напоїв  погоджено   з виконавчим  комітетом   сільської  ради.

За звітний період  на території  села Ставчани  проведено наступні  роботи:

косметичні роботи на памятниках,  встановлено  освітлення по вулиці Головній, відремонтовано 12 вуличних ліхтарів,  завершено ремонт доріг, які  були заплановані на 2020 календарний рік. У зимовий період проводили підсипання вулиць піщано-сольовою суміщю.

Здійснюється облік, ведення, зберігання погосподарських книг.

За звітний період мною  видано довідок  різного  характеру -159, оформлено субсидії на тверде паливо – 14 справ, на природній газ - 8 справ, оформлено допомогу малозабезпеченим сім’ям  – 7 справ,  допомоги при народженні дитини – 2 справі, допомогу на дітей одиноким матерям – 1 справа, виконую нотаріальні дії в межах своєї компетенції-надано   7послуг з нотаріальних дій, надано – 11 відповідей різним установам.

Ведеться облік військовозобовязаних, здійснюється оповіщення військовозобовязаних, складаються списки юнаків для прописки до призивної дільниці, ведеться облік учасників АТО та бойових дій та прирівняних до них. Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території села, подаються документи пільгових категорійв управління праці та соціального захисту населення для надання компенсацій на придбання твердого палива та використання електроенергії.

Здійснюю контроль за надходженням податків до бюджету сільської  ради, допомагаю вести роботу по виявленню боржників та погашенню заборгованості із земельного податку.

Не допускаю на території  старостинського  округу  дій  чи  бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової  етики встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради.

Працюю для покращення умов життя та побуту  населення села.

План основних заходів на 2021 рік.

1. Грейдерування  дорожнього покриття вулиць.

2. Внутрішній ремонт в адмінприміщенні.

3. Встановлення вуличного освітлення по вулиці Н.Адажія.

4. Ремонт арки при вїзді в село зі сторони Грибка.

5. Вирішення проблеми  вивозу сміття.

6. Поточний ремонт вуличного освітлення.

7. Впорядкування території базару.

8. Приймання участі в розробках різних інвестиційних проектах.

З повагою староста села Ставчани  В.В.Голик.