Випускне свято у садочку с.Керстенці

Дата: 25.06.2019 15:03

Ось і настав час випускного свята у ЗДО с. Керстенці. 7 червня 2019 року в групі "СОНЕЧКО" відбувся випускний бал "День народження школярів". Так  швидко ростуть наші діти, недавно були малюками а зараз дорослі, розумні, кмітливі випускаються з садочка і йдуть до школи в Перший клас.

Дитинство – щасливий час.

Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Ще чотири роки тому ці дітлахи  завітали в дитячий садок і нагадували зграйку безпорадних і незграбних крихіток. Їх по-материнськи зігрівали душевним теплом вихователі.

За час перебування в стінах садочка малят вчили тому, що допоможе у майбутньому знайти шлях у житті, бути чесними людьми, гідними громадянами України.

Традиційно, коли лунає останній дзвінок, наші випускники-дошкільники кружляють у прощальному вальсі. Для наших родин, гостей і педагогів випускники разом з вихователем Палій О.В. та музичним керівником Рябіцким С. В. підготували урочисте, захоплююче, феєричне, святкове та незабутнє свято. Завідувач та колектив садка подякували всім батькам випускників за допомогу та підтримку протягом цих багатьох років,  за виховання розумних дітей.

Попереду у наших випускників багато нового та цікавого в новій українській школі. Тож бажаємо їм – веселого, пізнавального шкільного життя, нехай обов’язково здійсняться їхні заповітні дитячі мрії!!! А ми будемо поряд тому, що наші випускники будуть навчатися в нашій школі!