Об’єднані громади Буковини отримають від ЄС 587 тис. євро для підтримки економічного розвитку

Дата: 08.02.2018 14:41

Десять об’єднаних громад Чернівецької області мають змогу отримати кошти Європейського Союзу на створення мережі підтримки бізнесу, формування кооперативів, підвищення фахового рівня представників малого бізнесу. Це стало можливим завдяки проекту «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання», який презентували асоціація органів місцевого самоврядування  Чернівецької області «Агенція розвитку громад Буковини» та об’єднані громади – члени асоціації 8 лютого 2018 року у Чернівцях.

Проект фінансується Європейським Союзом в межах ініціативи «Мери за економічне зростання».

«Громада - це не бюджет і податки, це не території і структури – це перш за все свідоме об’єднання людей задля свого розвитку і за рахунок власних ресурсів, що мінімізує існуючі ризики. Тому, якщо сьогодні хтось думає, що цифри бюджету це основне – сильно помиляється. Розумію, що податкова база - це не останнє, але основне - це добровільність і розуміння, бо найбільшим ресурсом, яким володіють  громади, є люди. І їм  потрібно створити умови для їхнього розвитку. Даний проект, фінансований  ЄС, підтримує наші громади на цьому шляху – на шляху пошуку  свого  місця, своєї економіки, своїх можливостей» - зазначив голова Глибоцької ОТГ, голова асоціації об’єднаних громад області Григорій Ванзуряк.