29 Жовтня, 2021 р., 19:20
Проєкт втілюється за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) .
28 Жовтня, 2021 р., 10:03
В рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з червня по вересень 2021 року Робочою групою Недобоївської територіальної громади при сприянні експертів Фонду Розвитку Місцевої Демократії ім. Є. Регульського з Польщі був напрацьований проект документу "Стратегія розвитку Недобоївської територіальної громади на 2021-2027 роки" , після врахування всіх пропозицій Стратегія була доопрацьована та представлена 27 жовтня експертами на сесії сільської ради для затвердження.