Вепрюк

Перший заступник  сільського голови

ВЕПРЮК ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ

Народився 4 лютого 1970 року в селі Зарожани Хотинського району Чернівецької області. Громадянин України.

Освіта: повна вища 1977 по 1985 рр. навчався в Зарожанській ЗОШ. В 1985 році вступив до Чернівецького училища мистецтв ім. С. Воробкевича, яке закінчив з відзнакою у 1989 році.

В 1997 році вступив до Буковинської державної медичної академії, яку закінчив у 2003 році з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікація лікар.

У 2015 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вікові особливості функцій нирок при комбінованій дії солей алюмінію і свинцю» – 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Трудова діяльність

1988 - 1989 рр.  Зарожанська музична школа, концертмейстер.

1989 - 1991 рр.  Служба в лавах Радянської армії.

1991 - 1997 рр.  Зарожанська музична школа, концертмейстер.

1997 - 2003 рр. Навчання в Буковинській державній медичній академії.

2003 - 2016 рр. Асистент кафедри медичної біології, генетики  та паразитології Буковинського державного медичного університету.

2016 - 2020 рр. Переведений на посаду доцента кафедри медичної біології БДМУ.

З 19.11.2020 Недобоївська сільська рада Дністровського    району Чернівецької області, Перший заступник сільського голови Рішення I сесії VIII скликання Недобоївської сільської ради Дністровського району Чернівецької області за № 2/1/20 від 19.11.2020 р.

Нагороди:

• Нагороджений Почесною грамотою ректорату Буковинського державного медичного університету за вагомий внесок у підготовку студентів за спецальністью «Лабораторна діагностика» (2005).
  • Нагороджений Почесною грамотою дирекцією Зарожанської ЗОШ I-III ступенів за вагомий особистий внесок у покращенні благоустрою навчального закладу (2010).
  • За активну позицію, вагомий внесок у розбудову с. Зарожани, Хотинського району нагороджений Почесною грамотою Хотинської районної державної адміністрації (2011).