Відкриття громадської кухні з можливістю мобільного переміщення кухонного обладнання, в рамках реалізації проекту спільно з партнерами громади Програмою DOBRE.
У Недобоївській громаді відкрили громадську кухню з можливістю мобільного переміщення кухонного обладнання.
5 червня в школі села Ширівці Недобоївської громади відбулося свято до Дня захисту дітей, в рамках якого маленьких учасників та їх батьків, гостів заходу познайомили також з новими можливостями, що з'явилися в рамках реалізації проекту спільно з партнерами громади Програмою DOBRE.
Важливо зазначити, що проект реалізований в компоненті місцевого економічного розвитку і спрямований на підтримку місцевого бізнесу. Про всі деталі цих можливостей буде повідомлено в окремій новині вже найближчим часом
.
Згадуючи миті свята, то чудовим доповненням до міні-концерту для діток стало частування
від місцевих кухарів
, які використовуючи можливості громадської кухні приготували смачні смаколики
, місцевих підприємців, зокрема Пан Недоба, що з радістю відгукнулися та пригощали дітей смачним соком
, морозивом
, фруктами
.
Найбільш популярним місцем стала локація проведення майстер-класу від старости Керстенецького старостинського округу - Ростислава Грубляка, який показав можливості мобільного грилю в приготуванні смачного шашлику
.
Під час візиту до Недобоївської громади, керівник Програми DOBRE Браян Кемпел, експерт з місцевого економічного розвитку Віталій Юрків, програмний спеціаліст координатор громади Марина Дудяк, спеціаліст з залучення громадськості Галина Скальська та Неля Малько - консультант з місцевого економічного розвитку відзначили підхід нашої громади до бажання всебічної підтримки жителів громади від дітей до бізнесу, який кожен по своєму долає виклики сьогоднішнього часу.
Впевнені, що разом в єдності та розумінні потреб будуть з'являтися не менш чудові результати співпраці.