Війна забирає життя захисників не тільки на полі бою.

Дата: 02.06.2024 12:17

Війна забирає життя захисників не тільки на полі бою.
Учора раптово  на 42 році життя не стало учасника АТО/ООС, жителя  с. Владична Недобоівської територіальної громади В’ячеслава Олександровича Панчука, 1982 р.н.

В‘ячеслав  Олександрович  став на захист України одним із перших, коли ворог посягнув на її територіальну цілісність, незалежність, на наше мирне життя в 2014 році . І разом з побратимом Ігорем Доманчуком ( який вже другий рік  вважається зниклим безвісти) 24 лютого 2022 року знову одні  з перших записалися в ряди добровольців. Як зараз пам’ятаємо 24 лютого 2022 року 16-17 год. вечора ці хлопці заходять в приміщення сільськоі ради і кажуть « ми йдемо вже , що потрібно робити»...
Довгий час, Ігор і Вячеслав- друзі, сусіди, побратими воювали  на Сході країни разом, а далі доля іх розводить. Ігор під час важкого наступального бою вважається зниклим безвісти, а В’ячеслав  продовжує службу.

З пекла війни воїн захисник повернувся  двічі живий, але з численними осколковими пораненнями та  контузіями,  мав проблеми зі здоров’ям, а ще захворіла раптово дружина Ірина ( інсульт) треба було постійно доглядати за важкохворою лежачою дружиною, а волею випадку зійшов із земної стежини на рідній землі в дуже молодому віці залишивши всіх в скорботі.

Чин похорону  В’ячеслава,  відбудеться 3 червня на подвір’ї покійного в селі Владична о 13.00 год. Похоронять на сільському кладовищі, Алеї Слави.
Вмивається сльозами дружина покійного, син Вадим, донька Алла, побратими, друзі, сусіди, односельці.
Щирі  співчуття  родині, і просимо усіх, хто знав і поважав цього чоловіка, воїна захисника  за його доброзичливість і готовність бути поруч у біді, прийти щоб востаннє віддати йому данину своєї вдячності й поваги.