27 травня відбулася зустріч з представниками благодійного фонду "Право на захист"

Дата: 28.05.2024 09:54

Зустріч була присвячена обговоренню перспективних напрямків співпраці, спрямованих на:

Підтримку ВПО та постраждалого населення: сприяння працевлаштуванню, виявлення проблем у соціальному захисту.

Залучення партнерських організацій до впровадження інституту патронатної сім'ї: створення альтернативної форми тимчасового влаштування дітей, що потребують опіки.

Налагождення співпраці зі східними громадами України: реалізація спільних проектів, спрямованих на допомогу ВПО та постраждалому населенню.

Залучення молоді до розвитку громад: активізація молодіжного середовища, сприяння волонтерській діяльності, можливості навчання з проєктного менеджменту.

Юридична підтримка внутрішньо переміщених осіб: консультації щодо прав та механізмів їх реалізації, представництво в суді, допомога з документами.