Буковинські платники сплатили до зведеного бюджету понад 34,3 млн грн рентних платежів

Дата: 28.05.2024 09:30

В.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька повідомляє, з початку 2024 року буковинські платники податків перерахували до бюджетів всіх рівнів понад 34,3 млн грн рентних платежів.

В цілому, з початку року до державного бюджету спрямовано понад 19,9 млн грн рентних платежів. Згідно з розподілом коштів у розпорядженні місцевих громад регіону залишилось 14,3 млн грн надходжень від користувачів природних ресурсів.

Зокрема, найбільшу суму сплачених ресурсних платежів до зведеного бюджету складає рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 23,6 млн грн. Також, вагомі надходження склала рентна плата за користування надрами – 7,8 млн грн (з них, за видобування корисних копалин місцевого значення – 1,1 млн грн). Крім того, рентної плати за спеціальне використання води платники регіону сплатили понад 2,7 млн грн.

Водночас, до держбюджету надійшла сплата за користування радіочастотним ресурсом України – 106 тис грн.